Розподілювач повітря може швидко перегоріти через неправильне підключення котла та через неправильне налаштування роботи котла.

Найбільш поширені помилки:

  1. Котел підключено не за рекомендованою схемою монтажу, яка вказана в інструкції до котла;
  2. Котел підключено за рекомендованою схемою, але неправильні налаштування роботи циркуляційних насосів;

Як налаштувати циркуляційні насоси так, щоб швидко не прогоряли розподілювачі повітря?

Насос, який працює по «малому колу» потрібно підключити до програматора, який є на котлі. Насос повинен запускатися тоді, коли котел набере температуру 40°С.

Другий насос, який працює на опалення, потрібно підключати до додаткового управління насосом (в комплектацію котла не входить). Цей насос повинен включатися тільки після того, коли включиться насос, який працює на «мале коло». А ще краще при температурі 60°С.

Схема-монтажу-твердопаливног

В іншому випадку, якщо насос, який працює на опалення, почне свою роботу швидше, ніж насос який працює на «мале коло», то насос, який працює на опалення, відразу буде забирати все тепло, яке є в котлі, і таким чином не дасть котлу набрати температуру та вийти в оптимальний температурний режим. Відповідно, котлова турбіна буде постійно працювати, тобто безперервно буде подавати кисень в камеру згорання котла. І таким чином буде ефект доменної печі, через що і швидко плавиться розподілювач повітря…

Чому швидко перегорають розподілювачі повітря?