В основі роботи твердопаливного котла довготривалого горіння SWaG використовується зрозумілий всім спосіб — сірник згорає набагато повільніше, якщо його поставити вертикально — полум’ям вгору, ніж в перевернутим головкою вниз або горизонтально.

sirnuk-swag

Так, більшість котлів довготривалого горіння використовують цей принцип спалювання палива, яке починає горіти у верхньому шарі (12-15 см) і в міру прогорання переходить на інший шар зверху в низ, при цьому нижній шар просушується і згорає ефективніше. Даний спосіб горіння нагріває корпус теплообмінника не вище 550°С, збільшуючи цим довговічність котла.

Принцип верхнього горіння дозволяє добитись високого коефіцієнта корисної дії котлів — до 91%, і рекордної тривалості горіння разового завантаження палива, яке поки що недоступне іншими твердопаливним котлам з іншими типами горіння. Тривалість роботи котла на одному завантаженні вугілля досягає до 144 годин, а на дровах котел SWaG горить до 36 годин. 

Не менш важливим є те, що котли SWaG — не є вибухонебезпечними, на відмінно від котлів іншого типу горіння. Твердопаливний котел SWaG чисто фізично не може розірватись. Максимум, що  може статися  з  котлом  при  аварійній  ситуації  —  то  внутрішню  стінку  деформує,  але котел  не зірветься і нікого не поранить.

Котли довготривалого горіння Swag

Опалювання приватного будинку, промислової площі, офісних приміщень – завдання не з простих. Особливо, коли мова йде про вибір найкращого та найбільш ефективного опалювання із хорошим співвідношенням ціни, якості та ефективності.
В умовах нестабільної ситуації із опаленням, важливо мати надійний варіант опалювання, який би робив Вас більш незалежними від центрального опалювання та нововведень у платежах за комунальні послуги.

Котел тривалого горіння Сваг – вигідна альтернатива, яка має безліч переваг перед звичайними твердопаливними котлами:

— Котел тривалого горіння забезпечує довший час горіння, що нехарактерно для інших типів котлів та виробників;
— Спеціально розроблена форма котла сприяє економічному використанню палива;
— Український виробник;
— Достойне співвідношення ціни та якості обладнання;
— Кращий показник ККД – 91 %;
— Займає мінімум часу для чищення та обслуговування.

Котли довготривалого горіння виробництва Сваг – майже універсальні у своєму використанні. Для того щоб підтримувати тепло у будинку достатньо загрузити паливо один раз у 36 (!) годин, що не під силу пристроям від інших виробників.

Swag котли купити пропонують у різних містах України: Київ, Львів, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Виноградово. Swag-котли, виробництво яких знаходиться в Україні, характеризується зовсім не українським підходом до своєї продукції. Котел Сваг – це сучасний апарат, який відповідає європейським вимогам якості, проте є адаптованим під український ринок: ціни на котли Сваг є доступними та більш ніж конкурентоспроможними.

Секретом ефективності котлів тривалого горіння Сваг є особлива форма котла: усі вони сконструйовані за принципом верхнього горіння. Це допомагає продовжити життя теплообмінника за рахунок нагрівання не більше 550 градусів та продовжити тривалість горіння до 144 годин на вугіллі та 36 годин на дровах.

Однією із переваг такого котла є його безпека. Сваг – котел вибухобезпечний. Це означає, що при аварійній ситуації він не зможе розірватись, у чому котли українського виробництва змогли перевершити навіть винахідників котла у вигляді свічки Стропува (Литва).
Традиційно котли обладнуються великою камерою із жаростійкими елементами та спеціальними пластинами, які регулюватимуть тягу.

Котел Сваг купити можна на сторінці інтернет-магазину Svag. Ми пропонуємо високоякісний сервіс, широкий вибір опалювальної техніки від провідного українського виробника та доступні ціни на опалювальну техніку.