SWaG-P

SWaG 10 P
47 270 грн.*
SWaG 15 P
49 170 грн.*
SWaG 20 P
51 070 грн.*

.

SWaG 30 P
52 970 грн.*
SWaG 40 P
60 770 грн.**
SWaG 50 P
64 670 грн.**

.

В вартість комлекту твердопаливних котлів SWaG серії P входять:

  • котел відповідної потужності із стандартною комплектацією;
  • зовнішній шнек для подачі палива;
  • пелетний пальник з модуляцією потужності (*5-35 кВт, **15-75 кВт), самоочищенням та авторозпалом;

Опційно можна до-замовити бункер розбірний для зберігання пелет об’ємом 250 л. Вартість 4200 грн


Отримати більше інформації
Ви можете за цими телефонами

+38 (067) 100-12-74;
+38 (050) 100-12-74;

Пелетні котли із автоматичною подачею палива. Сваг котел.

Пелетний котел – лідер продажів європейського ринку. Обираючи між доступністю, ефективністю та екологічністю – найкращим рішення буде обрати усі три якості в одному пристрої. Чи навіть більше.

Пелетні котли українського виробництва – справжній тренд останніх років. Такий пристрій нічим не відрізняється за якістю від провідних європейських виробників та гідно конкурує як в межах, так і за кордоном України.

 

Пелетні котли із автоматичною подачею палива Сваг давно користуються популярністю у користувачів. Нічого дивного, адже вони найкраще підлаштовані під умови українського ринку та відповідають усім потребам українського споживача, вирішуючи актуальні проблеми із опалюванням у країні.

 

Пелетний котел із автоматичною подачею – особлива конструкція. Пелетні котли працюють за допомогою спеціальних пелетів, (гранул), які використовуються замість вугілля чи дров. Пелети являють собою ніщо інше як пресовані дерев’яні відходи, що не мають здатності підгнивати, тому чудово зберігаються.

 

Перевагами такого виду палива є:

 

  • Екологічність;

  • Швидка окупність;

  • Високий рівень ККД (85-87%);

  • Зниження витрат на опалювання;

  • Повна автоматизація;

  • Можливість віддаленого управління;

  • Проста та зрозумілість установки.

 

 

Пелетні котли українського виробництва працюють за принципом, що полягає у автоматичній подачі палива із бункера до спеціального пальника, де вони ефективно спалюються.

 

Пелетний котел Сваг – це зручність у користуванні. Автоматична подача пелетів вимагає лише завантаження необхідної кількості палива раз на тиждень. Решту роботи котел виконує сам.

 

Окрім того, найсучасніші моделі пелетних котлів із автоматичною подачею мають можливість віддаленого управління процесом за допомогою мобільного телефону чи інтернету.

Ще одним приємним плюсом установки пелетного котла із автоматичною подачею палива є можливість встановлення додаткового бункера, чи заміни існуючого на більший, який дозволятиме завантажувати більше пелетів та збільшуватиме тривалість горіння.

 

Пелетні котли українського виробника Swag займають значне місце у виготовленні пелетних котлів. Поширені в Європі котли є хорошим трендом і для українського ринку, адже пелетний котел гарантує абсолютну безпеку бля людини та середовища.

 

Купити такий котел дозволяє інтернет-магазин Svag. У нас Ви можете замовити котел із доставкою по Україні. Сваг – це якісні європейські котли, ціни на які залишаються українськими.