Фото підробки котла SWaG 24.07.2014 р. до нас звернувся покупець з претензією, щодо якості нашого котла, йому не сподобався придбаний котел зовні.
Ці претензії були підкріплені фотографіями отриманого котла, однак фото приладу, надіслані нам по електронній пошті, нічого спільного з нашим котлом не мають, і лише силуетом нагадують котел тривалого горіння SWaG.
Також, був пред’явлений товарний чек на внесення попередньої оплати за котел SWaG від 15.04.2014г. від фірми ПП «Еліт-тепло» (м.Івано-Франківськ), яка не являється ніяким представником нашої компанії.

1 2 3 4 5

 


Шановні панове, перед придбанням котла подивіться на нашому сайті або подзвоніть нам, щоб переконатися, що Ви будете купувати котел SWaG у офіційних представників, щоб не опинитися у подібній ситуації, більше того доставка наших котлів не може бути більше 6 тижнів з моменту внесення попередньої оплати.

 

Основні ознаки котлів SWaG: колір обшивки червоний; кожен котел має унікальний заводський номер, вибитий на алюмінієвій табличці над завантажувальними дверима; абсолютно всі зовнішні елементи пофарбовані фарбою і не можуть мати слідів іржі, і слідів зачистки болгаркою; комплектація будь-якого котла згідно «Інструкції по експлуатації», яку обов’язково Ви повинні отримати з котлом; при отриманні котла заповнюється гарантійний талон в 3-х примірниках, які зберігаються у покупця, сервісного центру та заводу-виробника.

Хочеться ще раз нагадати, як виглядає котел нашої компанії в транспортній упаковці і робочому положенні:

 

Упакування котла SWaG SVaG_kotel
Обережно підробки