Ми зацікавлені в тому, щоб котли SWaG працювали, як можна краще.

Ефективність роботи твердопаливних котлів дуже сильно залежить від способу їх підключення.

.

Ми пропонуємо Вам три варіанти замовлення послуг по монтажу котлів SWaG:

  1. Консультаційний
  2. Монтаж від компанії ЕкономТепло
  3. Монтаж від дилера заводу SWaG у Вашій області

.

  • Перший варіант (консультаційний)

Ми надаємо Вам перевірену принципову схему монтажу (від компанії «ЕкономТепло») із переліком основного обладнання, з яким котел дійсно буде працювати максимально ефективно. При необхідності пояснюємо Вам або Вашому монтажнику, що це за обладнання, для чого воно, як воно працює, чому воно має бути змонтовано в цьому місці, а не в будь-якому іншому.

Після того Ви або Ваш монтажник, монтує котел.

Після його монтажу, Ви автоматично отримуєте тільки 1 рік гарантії на котел. Для того, щоб гарантія на котел була 5 років, потрібно звернутися до дилера у Вашій області, для того щоб він приїхав і прийняв котел на гарантію. Він перевірить схему підключення котла, перевірить чи все правильно налаштовано. Якщо все зроблено правильно, то Ви отримаєте 5 років гарантії на котел. Такий виїзд буде безкоштовним, але потрібно компенсувати транспортні витрати. Якщо ж у схемі будуть допущені помилки, то наш спеціаліст надасть Вам рекомендації, щодо їх виправлення. І після того, як буде все виправлено, тоді Вам знову потрібно буде викликати нашого спеціаліста і якщо на цей раз буде все зроблено правильно, то Ви отримаєте повноцінну гарантію на 5 років (за кожен повторний виїзд потрібно компенсувати транспортні затрати та оплатити сам повторний виїзд. Вартість повторного виїзду 500грн.).


Монтаж-ЕТ

  • Другий варіант: (Монтаж від компанії «ЕкономТепло»)Копия логотип економтепло и

 

У тому випадку коли монтаж будуть проводити монтажники компанії «ЕкономТепло», ви гарантовано отримаєте максимальну ефективну роботу свого котла! 

  • Вартість тільки монтажних робіт або підключення у комплексі Вам можуть порахувати за телефоном (067) 67-44-073;

  • Третій варіант (Монтаж від дилера заводу SWaG у Вашій області)

У кожній області є дилер і в цього дилера є спеціально навчені люди, які грамотно та якісно підключать та налаштують Вам твердопаливний котел SWaG…