Патент на котли SWaG

ОПИС КОНСТРУКЦІЇ КОТЛА

Котел — це сталевий циліндр, оточений іншим сталевим циліндром більшого діаметру (16), конструкція утеплена (21). Між обома циліндрами нагрівається теплоносій. У передній частині котла знаходиться турбіна для нагнітання повітря (18) керована електронним блоком управління. У конструкції є дверцята для завантаження дров (6) і дверці для видалення попелу (9), отвір відвідних газів з шибером для регулювання тяги (3). Так само є труба подачі теплоносія (13), патрубок відбору теплоносія (12) на який кріпиться група безпеки (входить в стандартну комплектацію котла) і отвір установки термометра (14). Для поліпшення якості горіння і передачі тепла, у верхній частині камери горіння встановлена ​​камера підігріву повітря (2). У комплекті котла є колосникова решітка (11) і заслонка перемикання (20) для розпалювання торф’яними і тирсових брикетами, або кам’яним вугіллям.

Для досягнення оптимального тепло-відбору, між камерою нагрівання повітря і стінками камери згоряння котла, по всьому периметру є зазор, по якому дим, оминаючи камеру нагрівання повітря, надходить в отвір відвідних газів.

У камеру згоряння опускається телескопічна труба подачі повітря (5), на кінці якої кріпиться розподільник повітря (7).

У верхній частині камери згоряння розташований отвір для надходження повітря і повітряна заслонка (1). З правого (або з ін) сторони котла, навпроти дверцят, є трос для підйому механізму подачі повітря з кільцем (10) з фіксуючим гачком на корпусі котла.

Призначення розподільника повітря — рівномірно розподіляти повітря в зоні горіння, по всій поверхні палива. Розподільник повітря спирається на верхню частину палива, і опускається вниз в міру його згоряння під силою своєї ваги.

Не рекомендується піднімати розподільник повітря під час горіння: піднявши розподільник і знову опустивши його, він повертається і потрапляє глибоко в місце горіння. Тоді котел працює неекономно, і сам розподільник швидше зношується.

 Конструкція твердопаливного котла тривалого горіння SWaG 1. Короб забору повітря з шибером
2. Ємність підігріву повітря
3. Димохідний отвір
4. Труба подачі повітря в колосникову частину котла
5. Телескопічна труба
6. Дверцята завантаження палива
7. Розподільник повітря (пальник)
8. Зона горіння палива
9. Дверцята видалення золи і установки колосників
10. Трос підняття пальника
11. Колосники
12. Отвір відбору теплоносія
13. Отвір подачі теплоносія
14. Механічний термометр
15. Дно котла з ніжками
16. Циліндр водяної сорочки
17. Футерівка
18. Турбіна для нагнітання повітря
19. Блок роликів
20. Перемикач подачі повітря в колосникову частину
21. Утеплювач
22. Декоративний кожух