Основних чинників є три. Два з яких забезпечуються самою конструкцією котла. Третій чинник — людський фактор. Тобто, тривалість горіння також залежіть від схеми, за якою  підключено котел, і від того як налаштовано обладнання, яке регулює систему опалення.

.

Перший чинниквелика камера згорання. У порівнянні із звичайними котлами, у котлів SWaG камера згоряння більша у 2-5 разів. Відповідно, чим більша камера згоряння, тим більше туди можна загрузити палива.

ocinovie_drova kaminholzstapel

Другий чинникпринцип горіння. У котлах SWaG дрова горять поступово — горить тільки верхній шар 15-20 см. Причому, інтенсивність спалювання регулюється автоматикою котла, яка входить у комлект котла. Автоматика зменшує або збільшує подачу кисню регулюючи оберти турбіни, яка безпосередно подає кисень в котел. Також, завдяки тому, що в котлі горить тільки верхній шар палива — паливо згорає довше і котел може видати більше тепла, при тій самій кількості дров.

svag_pruncip_gorinnya сірник-до-60 сірник-до-120

Третій чинникпідключення котла. Цей чинник є не менш важливим, ніж попередніх два, а можливо і важливішим. Нажаль описати все на сайті ми не можемо, але Ви можете зателефонувати за телефономи (098) 621-86-45 або (066) 600-12-50. Ми надамо Вам повністю всю інформацію по монтажу та пусконалагоджувальних роботах. Підскажемо, яке обладнання потрібно для того, щоб котел працював, як швейцарський годинник. При необхідності, відправимо до Вас монтажників Компанії-ЕкономТепло, які все Вам підключать, налаштують та навчать правильно користуватись.

За рахунок чого твердопаливний котел SWaG так довго горить?